Главная БлогАндрій Шевченко і гомосексуалізм

Андрій Шевченко і гомосексуалізм

16.01.2013

Ситуація з бютівським депутатом Андрієм Шевченком трохи прояснилася. В принципі, всі завжди здогадувалися про його антипатію до різних проморальних та підтримуваних в народі законопроектів (підтримуваний законопроект в народі і в Інтернеті – це дві великі різниці). Проте нині він про це заявив власними вустами.

8 лютого поблизу Верховної Ради дюжина ідеологічних аморалів провели свій черговий маргінальний пікет. Їх обурюють два законопроекти – №7132 «Про захист суспільної моралі» і №8711 «Про захист прав дітей на безпечний інформаційний простір» (про заборону пропаганди гомосексуалізму).

Протестна акція була настільки убога та сумнівна, що деякі її учасники сором’язливо ховали свої обличчя шарфами, щоб не ганьбитися. А от Андрій Шевченко – відкрито і без шарфу на обличчі – підійшов до цих хлопців і дівчат, щоб продемонструвати їм свою депутатську солідарність.

Не приховуючи своєї позиції, він поглузував з двох законопроектів і висловив сподівання, що вони не отримають підтримки в парламенті та в профільному комітеті з питань свободи слова та інформації. Депутат оголосив і тактику: усіма зусиллями не допустити розгляду зазначених документів у першому читанні. Якщо вдасться це зробити, тоді вони втрачають свою актуальність для парламенту наступного скликання після жовтневих виборів.

До відома Шевченка та всіх зацікавлених сторін нагадую наступне:

1. Вже понад чотири роки в Україні триває кампанія з вимогою ухвалити закон про заборону пропаганди гомосексуалізму. Відбулися чисельні вуличні акції в Києві та інших містах. Остання – у вересні біля Верховної Ради: без прихованих облич, красива і яскрава. Шкода, Андрій тоді не виходив і не бачив усього на власні очі. Як це було – дивіться ТУТ. Резолюція учасників акції – ТУТ.

2. Ми неодноразово особисто спілкувалися з парламентарями і керівниками кількох фракцій. Вони вкрай позитивно налаштовані – такий закон потрібний, бо ЛГБТ-агресія (інформаційна та організаційна) всіх задовбала (так і кажуть).

3. За вказаний законопроект №8711 зібрано понад сто тисяч підписів в усіх регіонах України і процес збору підписів триває. До речі, понад 70 тисяч вже передано депутатам.

4. На підтримку законопроекту №8711 висловилися усно чи письмово майже всі українські церкви, а Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій двічі категорично висловлювалася з гомопроблематики.

5. Сотні громадських та релігійних організацій штурмують пошту, відправляючи парламенту і президенту свої листи солідарності з законопроектом №8711.

Сорі за пафос, але, без перебільшення, мільйони українців уважно стежать за позицією депутатів щодо законопроекту №8711 «Про захист прав дітей на безпечний інформаційний простір» (про заборону пропаганди гомосексуалізму). Документ має бути проголосований найближчим часом.

Якщо профільний комітет гальмує, нехай слово скаже сесійна зала. І позиція кожного парламентаря стане зрозумілою, що є дуже корисним напередодні парламентських виборів, що наближаються.

Трохи більше про норми і логіку законопроекту №8711 – ТУТ.

Додаткове корисне чтиво щодо всієї проблематики – ТУТ.

Враховуючи суспільну вимогу заборонити пропаганду гомосексуалізму, можливість коментувати під цим записом відсутня. Щоб потрохи звикали виконувати норми майбутнього закону.

13.02.2012.

09.07.2020

День матери

Быть студенткой/выпускницей Могилянки, пить миндальное молоко, переживать о закрытии озоновой дыры, ходить на «Марш жінок», сделать пару абортов, завести себе собачку, завести себе вторую собачку. Быть замужем, рожать с мужем детей, любить красоту и дарить её, пить йогурты и кефиры из коровьего молока, купить дочке собачку, создавать уют, молиться за семью. Иногда мир черно-белый. С […]

09.07.2020

Вернуть права после карантина

ОБРАТИЛИ ЛИ ВЫ ВНИМАНИЕ Что все базовые права и свободы, отобранные карантином, приходится возвращать, прилагая усилия? Все послабления, которые появляются — это не проявление доброй воли правительства, а результат общественных протестов и гражданских требований. Открыли рынки с 1 мая не потому, что Кабмин решил, а потому что начались протесты фермеров по стране. Открыли летние площадки […]

09.07.2020

Дайверсити-лозунги

Лозунги — это инструмент коммуникации с массовой аудиторией. Все просто-понятно: чем более массовая аудитория, тем упрощеннее должно быть послание. Тут всё ок — это закон жанра. Однако проблемы начинаются тогда, когда лозунги становятся реальным и постоянным способом мышления. Односложные речевки убивают критическое восприятие и навык переосмысления. Я кого-то конкретно имею ввиду, спросите вы? Да, я […]

Блог

День матери

Быть студенткой/выпускницей Могилянки, пить миндальное молоко, переживать о закрытии озоновой дыры, ходить на «Марш жінок», сделать пару абортов, завести себе собачку, завести себе вторую собачку. Быть замужем, рожать с мужем детей, любить красоту и дарить её, пить йогурты и кефиры из коровьего молока, купить дочке собачку, создавать уют, молиться за семью. Иногда мир черно-белый. С […]

Статьи

Медиаперсонализация

Когда аудитория принимает решение что смотреть, слушать или читать, то пользуется преимущественно двумя ключевыми критериями. Первый – злободневная тема. Второй – интересная персона автора материала или ведущего. Если говорить о теме и содержании, то там действуют общие правила: актуальность, злободневность, социальная значимость и прочие подобные объективные критерии. Но когда мы переходим к уровню персоны автора […]

Поездки

Национальный музей «Мемориал памяти жертв голодоморов в Украине»

Четвертая суббота ноября — в этот день в Украине День памяти жертв голодоморов. Во-первых, речь идет о голодоморе 1932-33 годов. И если о его статусе геноцида украинского народа еще спорят, то о самом этом историческом факте уже никто не спорит. Именно Виктор Ющенко, будучи президентом, стимулировал строительство Мемориала памяти жертв Голодомора и судебное решение о […]

сюжеты