“Телекритика” багато років справедливо відстоює стандарти об’єктивної журналістики. Але 22 березня вони про ці стандарти забули, наплювали на них з високої гірки і опублікувалиось цю пропаганду під виглядом новини. Тут – розлогі цитати лише двох людей: народного депутата Юрія Стеця і одного з провідників руху українських гомосексуалістів Святослава Шеремета.
Вони вдвох з показовою єдністю “засуджували і викривали” законопроект N8711. Нагадаю, йдеться про законопроект “Про захист прав дітей на безпечний інформаційний простір”, який забороняє пропаганду гомосексуалізму.
Як я вже зазначив, “Телекритка” (володіє сайтом “Медіаграмотність”), запхавши усю свою медіаграмотність подалі, забула бодай формально процитувати позицію авторівзаконопроекту або представників просімейних організацій. Як власне і забули вказати, що за документ зібрано по всій країні рекордні понад сто тисяч підписів – з іменам і адресами.
Тому, виконуючи функцію “гласу, що волає у пустелі” і намагаючись трохи мінімізувати пропагандистскьй ефект публікації “Телекритики”, в чергове нагадую факти і коментарі. Вони викладені у моєму офіційному листі на ім’я Стеця Юрія Ярославовича. Бо, судячи з усього, він спробує заблокувати законопроект через рішення свого Комітету. Але я не певен, що сотні тисяч і мільйони громадян України зможуть і схочуть йому це простити.
І попри будь-яке рішення Комітету, законопроект N8711 має бути винесений на голосування у сесійну залу! Чи хтось хоче ризикнути проігнорувати більше ста тисяч підписів?! Вони та мільйони інших слідкують за позицією і голосуванням кожного депутата по цьому законопроекту. Особливо напередодні парламентських виборів.
А поки що – офіційний лист голові Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Стецю Ю.Я.
————————-
Шановний Юрію Ярославовичу!
Користуючись нагодою, засвідчуємо Вам глибоку повагу і звертаємося до Вас з наступним клопотанням.
20 червня 2011 року у Верховній Раді України був зареєстрований законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір) “. Реєстраційний номер – 8711. Даним Законом передбачається впровадження покарання за пропаганду гомосексуалізму в Україні.
Цілком очевидним фактом є те, що пропаганда гомосексуалізму і як наслідок його поширення складає загрозу національній безпеці України. Адже це призводить до зростання епідемії ВІЛ\СНІД, руйнує інститут сім’ї і поглиблює демографічну кризу. А будь-яке діяння, яке складає загрозу національній безпеці, неодмінно має каратися.
Окрім того, пропаганда та поширення гомосексуалізму, суперечать державній політиці України у справі захисту сім’ї і дитинства; зазіхають на традиційні для України сімейні та християнські цінності.
Щоб зупинити цей руйнівний процес, необхідно впровадити відповідні імперативні норми, які заборонять вітчизняним мас-медіа популяризувати і унормовувати одностатеві сексуальні стосунки. Для вирішення вказаних проблем конче потрібно створити умови для спрямування державної політики на покращення морального здоров’я нації, в тому числі шляхом впровадження дієвих механізмів утвердження сімейних цінностей та запобігання поширенню через засоби масової інформації проявів моральної розбещеності.
Повідомляємо, що в Україні зібрано вже понад сто тисяч підписів за цей законопроект, збір підписів триває. Більше сімдесяти тисяч підписів вже були передані співавторам законопроекту Царькову Є.І. та Григорович Л.С. У будь який час ми готові передати особисто Вам ще одну партію бланків з підписами.
Українська громадськість вже понад 4 роки домагається ухвалення цього закону. По всій Україні тривають вуличні акції, у тому числі – під стінами Парламенту. Ми мали особисте спілкування з лідерами найбільших фракцій – всі вони підтримують законопроект. Державний комітет телебачення і радіомовлення, а також парламентський Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму також офіційно висловили підтримку законопроекту.
Але саме Ваш Комітет визначений як основний у розгляді вказаного законопроекту. Тому просимо якомога швидше розглянути його та рекомендувати Верховній Раді проголосувати за документ у першому і другому читанні, а також – в цілому. Також просимо Вас запросити представників просімейних організацій на засідання фракції, коли розглядатимуть законопроект N8711.
Просимо повідомити про результат розгляду листа у зазначені законодавством строки.
З повагою,
Р.В. Кухарчук
———————–
Фактично цей лист адресується усім членам Комітету. Ось їхній перелік:
Абдуллін Олександр Рафкатович (фракція “БЮТ-Батьківщина”)
Баграєв Микола Георгійович (фракція Партії регіонів)
Бондаренко Олена Анатоліївна (фракція Партії регіонів)
Голуб Олександр Володимирович (фракція Компартії України)
Кондратюк Олена Костянтинівна (фракція “БЮТ-Батьківщина”)
Ландік Володимир Іванович (фракція Партії регіонів)
Муц Орест Павлович (фракція Партії регіонів)
Стець Юрій Ярославович (фракція Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”)
Уколов Віктор Олександрович (фракція “БЮТ-Батьківщина”)
Федун Олексій Леонідович (фракція Партії регіонів)
Шевченко Андрій Віталійович (фракція “БЮТ-Батьківщина”)
І ще раз: попри будь-яке рішення Комітету, законопроект N8711 має бути винесенийна голосування у сесійну залу! Чи хтось хоче ризикнути проігнорувати більше ста тисяч підписів?! Вони та мільйони інших слідкують за позицією і голосуванням кожного депутата по цьому законопроекту. Особливо напередодні парламентських виборів.
Трохи більше про норми і логіку законопроекту N8711 – ТУТ.
Додаткове корисне чтиво щодо всієї проблематики – ТУТ.
А ще – цікавий “їхній” Маніфест.
02.04.2012.
Быть студенткой/выпускницей Могилянки, пить миндальное молоко, переживать о закрытии озоновой дыры, ходить на “Марш жінок”, сделать пару абортов, завести себе собачку, завести себе вторую собачку. Быть замужем, рожать с мужем детей, любить красоту и дарить её, пить йогурты и кефиры из коровьего молока, купить дочке собачку, создавать уют, молиться за семью. Иногда мир черно-белый. С […]
ОБРАТИЛИ ЛИ ВЫ ВНИМАНИЕ Что все базовые права и свободы, отобранные карантином, приходится возвращать, прилагая усилия? Все послабления, которые появляются – это не проявление доброй воли правительства, а результат общественных протестов и гражданских требований. Открыли рынки с 1 мая не потому, что Кабмин решил, а потому что начались протесты фермеров по стране. Открыли летние площадки […]
Лозунги – это инструмент коммуникации с массовой аудиторией. Все просто-понятно: чем более массовая аудитория, тем упрощеннее должно быть послание. Тут всё ок – это закон жанра. Однако проблемы начинаются тогда, когда лозунги становятся реальным и постоянным способом мышления. Односложные речевки убивают критическое восприятие и навык переосмысления. Я кого-то конкретно имею ввиду, спросите вы? Да, я […]
Быть студенткой/выпускницей Могилянки, пить миндальное молоко, переживать о закрытии озоновой дыры, ходить на “Марш жінок”, сделать пару абортов, завести себе собачку, завести себе вторую собачку. Быть замужем, рожать с мужем детей, любить красоту и дарить её, пить йогурты и кефиры из коровьего молока, купить дочке собачку, создавать уют, молиться за семью. Иногда мир черно-белый. С […]
Когда аудитория принимает решение что смотреть, слушать или читать, то пользуется преимущественно двумя ключевыми критериями. Первый – злободневная тема. Второй – интересная персона автора материала или ведущего. Если говорить о теме и содержании, то там действуют общие правила: актуальность, злободневность, социальная значимость и прочие подобные объективные критерии. Но когда мы переходим к уровню персоны автора […]
Четвертая суббота ноября – в этот день в Украине День памяти жертв голодоморов. Во-первых, речь идет о голодоморе 1932-33 годов. И если о его статусе геноцида украинского народа еще спорят, то о самом этом историческом факте уже никто не спорит. Именно Виктор Ющенко, будучи президентом, стимулировал строительство Мемориала памяти жертв Голодомора и судебное решение о […]