Тиждень тому сотня молодих хлопців та дівчат розгромили наркопритон у Києві. Щоправда він чомусь гордо називався аптекою. Звідти вони витягли близько сотні пачок трамадолу і тут-таки спалили його. Ці браві люди вже не перший раз псують спокійне життя столичним наркодилерам у білих халатах та їхнім захисникам у синіх кашкетах.

Тоді дуже швидко підтягнулися хоронителі громадського порядку, у тому числі «Беркут». Бо ж вони були вкрай обурені тим, що хтось порушив їхню монополію на насильство. Відразу потягли борців з наркоторгівлею до райвідділку. Мовляв, хуліганство і порушення громадського спокою.

За дві доби всіх відпустили. Але перед цим порушили кримінальну справу. Тепер хлопці живуть під підпискою про невиїзд і де-факто вважаються злочинцями. Все відповідає букві закону.

А от справедливість вимагає: вручити всім і кожному, хто чинить самосуд над об’єктами наркоторгівлі, орден за мужність. Причому – від МВС. За допомогу у подоланні незаконного обігу наркотичних засобів. А ще – офіційну подяку від Міністерства сім’ї, молоді та спорту. За порятунок сотень і тисяч підлітків від гарантованої смерті. І від РНБО не зайвою буде грамота. За сприяння розбудові міцної і здорової держави.

23.10.2008.

«И будут расти между травою, как ивы при потоках вод» (Исаия 44:4).
© Руслан Кухарчук – персональная страница. Правила использования