Я не киянин. Тому у перші роки свого проживання у столиці особливо не переймався галасом, який здіймали корінні мешканці через різанину дерев, парків та через архітектурні експерименти. Мабуть, тоді ще не набралася критична маса прецедентів у моїй пам’яті. Але ось нарешті, здається, зачепило і мене.

Біля всім відомого магазину «Дитячий світ» на Дарниці багато десятиліть росли величезні сосни (хтось це називає парком імені Малишка – точно не знаю). Кілька тижнів тому їду і бачу – двадцятиметрові велетні лежать зрізаними. Думаю, це ж, можливо, і фашистську окупацію вони витримали, а от окупацію чинною столичною адміністрацією і Київрадою не пережили.

Місцеві кажуть, тут будуватимуть «мільйон перший» торговельно-розважальний центр. Хоч за двісті метрів від цього місця вже відкрили один ТРЦ – буквально кілька місяців тому.

Все це означає, що Київрада ухвалила рішення про відведення зазначено ділянки під будівництво (чи невже зрізали все навіть без землевідведення?!) І я от думаю, коли вже нарешті столичні депутати відведуть територію відомого на пів-України Маріїнського парку. Це ж прямо під стінами Верховної Ради України – тобто дуже вигідне місце з комерційної точки зору. Ну, як завжди – під будівництво «мільйон другого» торговельно-розважального центру або під парковку депутатських автівок.

Цікаво було б подивитися не фейси нардепів, коли під час їхніх баталій у сесійній залі під боком різко запрацює 20 бензопилок і за дві години розчистять місце для будівництва «комерційної нерухомості». То чому ж ніхто не звертає уваги на фейси і в буквальному значенні сльози мешканців вулиці Малишка?!

04.02.2010.

«И будут расти между травою, как ивы при потоках вод» (Исаия 44:4).
© Руслан Кухарчук – персональная страница. Правила использования