На останніх президентських виборах за Тимошенко проголосували 11 мільйонів українців. Боронити її від СІЗО та відбивати у беркутівців, коли вона вже сиділа в автозаку, прийшли, думаю, не більше… трьохсот. А зараз у наметах там чергує й того менше. (Як би втретє посадили Януковича, не прийшло б навіть стільки). Це – показник! Це і є рівень активної політичної свідомості нашого електорату!

Тепер БЮТ закликає людей до масових акції протесту на захист Тимошенко. «Хєга-с-два!», – каже у відповідь відомий герой Міши Галустяна. Це лише у 2004-му люди були ладні щиро чіпляти на балкон помаранчевий або блакитний прапор. Нині навіть політично-забарвлений шарф одягнуть на шию лише за гроші. А ті, хто готові підтримати вас щиро і просто так, ніколи цього не зроблять – бо не хочуть, щоб їх оббрехали як куплених агітаторів.

Тепер Олександр Турчинов дещо ображається на людей, які виявилися вкрай пасивними у вуличній активності. Але це ж ви і розбестили українців! Всі ви – бютівці, регіонали, нашоукраїнці та інші-інші-інші. Ви привчили голосувати за вас в обмін на гроші і гречку! Люди призвичаїлись ходити на ваші політичні акції лише за гонорар! Бо не можна купувати любов, у тому числі – політичну. В іншому разі за «любов» доведеться платити постійно… От і платіть тепер – постійно!

Ви, політично-партійні гіганти, все зіпсували власними руками! Спаскудили сам принцип свідомої вуличної активності електорату! А тепер жнете врожай!

Тепер народу потрібна реабілітація – щоб років тридцять йому ніхто не платив за політичну любов. Щоб охочі стали щиро і безкоштовно чіпляли на свої автівки агітаційні наліпки «За Януковича», а на свої балкони так само щиро и безкоштовно вивішувати прапори Тимошенко. Але цих часів, мабуть, ані один, ані друга не дочекаються. Бо їхнє політичне життя потрохи добігає логічного завершення. Лише б нові політичні зірки не повторювали примітивних помилок свої попередників.

09.08.2011.

«И будут расти между травою, как ивы при потоках вод» (Исаия 44:4).
© Руслан Кухарчук – персональная страница. Правила использования