У вересні, тусуючись в кулуарах Верховної Ради, особисто уважно слухав ветерана української політики Івана Плюща, який пояснював журналістам перспективність молодого політика на ім’я Ігор Рибаков. Перед тим Плющ став членом рибаковської депутатської групи «Реформи заради майбутнього».

І ось депутат Роман Забзалюк гучно йде з «Реформ» і на весь світ оголошує, що це парламентське об’єднання формується за принципом «500 тисяч доларів кожному на вході». Принаймні, саме стільки дали Забзалюку – за перехід з БЮТу до Рибакова.

Поза всяким сумнівом, це ганьбище на весь світ. І тепер, щоб бодай якось відмити репутацію вищого законодавчого органу України, треба оголошувати дострокові вибори, а нинішній склад розганяти. В принципі і раніше було відомо про торгівлю голосами у стінах Верховної Ради, але інформація від Забзалюка та публікація його аудіо записів вимагають якихось хоча б мінімально показових дій для відбілення репутації.

Але передусім хочеться почути коментар однієї знакової персони з групи Рибакова «Реформи заради майбутнього». Я – про Івана Плюща. Щоб там не казали, він – не простий депутат, він уособлює цілу епоху, а в уявленні декого навіть є моральним авторитетом.

Отже, Іване Степановичу, скажіть, будь ласка: чи отримували Ви 500 тисяч доларів або якусь іншу суму грошей за входження до групи «Реформи заради майбутнього», як отримував їх Ваш колега Роман Забзалюк? Доволі просте запитання, на яке хотілося б почути таку ж саму просту відповідь!

Тоді у вересні у кулуарах Верховної Ради Іван Степанович говорив журналістам таке: «Як же йому не довіряти?! Все рівно Україну, яку ми задекларували, збудують лише молоді». Цікаво, що він мав на увазі, кажучи таке про Рибакова…

10.02.2012.

«И будут расти между травою, как ивы при потоках вод» (Исаия 44:4).
© Руслан Кухарчук – персональная страница. Правила использования