У неділю ввечері на Майдані незалежності відбулася значна історична подія. Кілька тисяч людей під началом єпископів майже усіх християнських євангельських конфесій України провели молитву. На встановленій для цього сцені обабіч – два банери з надписами: «Молитва за благословення України. Боже великий єдиний, нам Україну храни».

Після виступу хору у національних костюмах єпископи по черзі протягом години звершували молитву за різні сфери життя країни. І за Президента молилися, і за прем’єра, і за ВР, і за суди, і за ЗМІ, і за систему освіти. Словом – за все основне. Враховуючи, що Янукович, Азаров, Литвин, судді, міністри та інші високі мужі там помічені не були, публікую кілька фото, щоб вони бодай так побачили, як за них волають до Бога в Ім’я Ісуса Христа. Щоб Господь дав їм мудрості і благословив нашу землю.

Ведучими молити були зокрема Сергій Балюк, єпископ Об’єднаної Євангельської Церкви Живого Бога; Пилип Савочка, старший пастор церкви «Спасіння»; Віталій Вознюк, єпископ церков «Божа Церква»; Олексій Демидович, національний єпископ союзу церков «Церква Божа»; Валерій Решетинський, єпископ церков «Українська Місіонерська Церква»; Анатолій Казачок, єпископ Київського регіону церков християн віри євангельскої (п’ятидесятників); Анатолій Гаврилюк, президент Об’єднання незалежних християнських харизматичних церков України (повного Євангелія); Анатолій Глуховський, Союз вільних Церков християн євангельської віри України; Борис Грисенко, рабин Київської Єврейської Месіанської Громади; Софія Жукотанська, старший пастор церков «Всеукраїнська християнська асамблея»; Сергій Шидлвський, лідер міжконфесійного «Руху шукачів Бога» та інші.

03.05.2010.

«И будут расти между травою, как ивы при потоках вод» (Исаия 44:4).
© Руслан Кухарчук – персональная страница. Правила использования