Тишком-нишком нас всіх підсаджують на дивне поняття «ґендер». Його, власне, вигадали штучно, щоб якось «виправдати» різноманітні збочення у людській поведінці. Бо ж творці цієї дефініції чітко зазначають: ґендер і біологічна стать – це різні поняття. Іншими словами ґендерознавці стверджують: якщо у людини є чоловічий пісюн, це ще зовсім не означає, що він є мужчиною; навпаки, він має глибоко пірнути всередину себе і, можливо, вивільнити в собі жінку з відповідною поведінкою, у тому числі – статевою.

Ну, це – ґендерознавство для досвідчених. В більшості ж поняття «ґендер» асоціюється з поняттям біологічної статі. Відтак під ґендерною політикою частіше розуміють ідею про необхідність рятувати жінок від багатовікового гноблення з боку «всіх на світі». У Міністерстві у справах сім’ї, молоді та спорту для цього навіть цілий Департамент створили, є відповідний закон.

Але все це були забави. Нині в Україні написали цілу «Концепцію Загальнодержавної цільової соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року». Під цей документ, звісна річ, написали проект однойменного закону. Концепцію вже подали на підпис Азарову, а законопроект – на розгляд до Верховної Ради.

Серед цілей цієї затії є кілька надзвичайно цікавих:

— створити Національне ґендерне бюро;

— створити інститут радників керівників центральних та місцевих органів влади з ґендерних питань;

— створити ґендерні центри при органах місцевого самоврядування.

І на все це передбачається 63,5 млн гривень. З них 38,5 мільйонів – з центрального та місцевих бюджетів.

Таким чином ґендерно стурбований актив (за щедрої підтримки зовнішніх сил) завзято нав’язує нам створення і утримання цілої владної вертикалі, яка поки що займатиметься компостуванням мізків. А трохи згодом – відстоюванням різних збочень. Й більш нічим! І все це – за наші з вами кошти!

Наостанок: 1) бережіть себе від ґендеризації своїх мізків; 2) щиро любіть і шануйте людей протилежної біологічної статі (без необхідності ухвалення дурнуватих законів)! Окремо це побажання адресується також Азарову і народним депутатам.

Дякую за увагу!

25.08.2010.

«И будут расти между травою, как ивы при потоках вод» (Исаия 44:4).
© Руслан Кухарчук – персональная страница. Правила использования